Karaff med knopp höjd 28 cm.
Vas höjd 25 cm.
Vas klotformad , puntelmärke, höjd 18 cm.
Vas, lilafärgad, signerad Strömberg, höjd 7 cm.
Lite skål på fot, Pukeberg glasbruk, höjd 8 cm.
Skål, tulpanform, Orrefors, höjd 10 cm.
Lockask, turbinmönster, Japan.
Bruksslitage.
Karaff med knopp höjd 28 cm.
Vas höjd 25 cm.
Bruksslitage.