SCHACKKLOCKOR, Jantaz, 2 st, Bakelit, 1900-talets mitt.

127922. SCHACKKLOCKOR, Jantaz, 2 st, Bakelit, 1900-talets mitt.

Märkta i urtavlan, "Made in USSR"
Höjd 11 cm
Bredd 21,5 cm.

Slitage. Missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm
Bredd 21,5 cm.

Slitage. Missfärgningar.

Antal besök: 2 095