STOLAR, 5 st. 1900-talets mitt, Jakaranda och krom.

127916. STOLAR, 5 st. 1900-talets mitt, Jakaranda och krom.

Svart galonklädsel med präglad dekor.

Slitage, repor, stötmärken (ett kraftigare - se bild).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 519