TENNFIGURER MIGNOT C.B.G KANON med FYRSPANN , RYTTARE, SOLDATER.

12791. TENNFIGURER MIGNOT C.B.G KANON med FYRSPANN , RYTTARE, SOLDATER.

Originalkartong 222/00 . Tidigt 1900-tal. Kartongen 36x27 cm.Soldaterna cirka 50 mm. CBG soldats de plomb.

Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador och slitage.

Antal besök: 1 352