SERVISDELAR, porslin, bl.a. Rörstrand, 1900-talets första hälft.

127816. SERVISDELAR, porslin, bl.a. Rörstrand, 1900-talets första hälft.

3 brickor. Längd 27 - 40 cm.
Kaffekanna.
Kaffekoppar samt fat, 4 olika modeller.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 brickor. Längd 27 - 40 cm.
Kaffekanna.

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 816