BORDSLAMPA, Delvis 1800-tal.

127766. BORDSLAMPA, Delvis 1800-tal.

Omarbetat fotogenlampa i järn med sockel av sten.
Höjd (upp till glödlampa) 40 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 045