PARTI KERAMIK, 6 delar, Gustavsberg, Willhelm Kåge "Argenta" och Josef Ekberg.

127744. PARTI KERAMIK, 6 delar, Gustavsberg, Willhelm Kåge "Argenta" och Josef Ekberg.

Ljusstakar, Josef Ekberg: Höjd 8,5 cm
Skål, J. Ekberg: Höjd 10 cm
Vas J. Ekberg: Höjd 18 cm
Hänkelvas, Argenta, W. Kåge: Höjd 31 cm
Vas, Argenta, W. Kåge: Höjd 24 cm.

Slitage, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, J. Ekberg: Höjd 10 cm
Vas J. Ekberg: Höjd 18 cm

Slitage, krackelyrer.

Antal besök: 1 554