SKRIVBORD, med läderklädd skiva, England, 1900-tal.

12772. SKRIVBORD, med läderklädd skiva, England, 1900-tal.

Nyckel finns, längd 151, bredd 90, höjd 77 cm.

Slitage, ett handtag saknas, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 623