127667. ARMBAND, 18 kt guld, med olika färgstenar (granat, ametist, blå topas, peridot samt citrin). Små skador.
Längd 17 cm, vikt 25 gram.
Bracelet in 18 K gold with multicoloured stones (garnet, amethyst, blue topaz, peridot and citrine). Small damages.
Smärre bruksslitage.