ARMBAND, 18 kt guld, med olika färgstenar (granat, ametist, blå topas, peridot samt citrin). Små skador.

127667. ARMBAND, 18 kt guld, med olika färgstenar (granat, ametist, blå topas, peridot samt citrin). Små skador.

Längd 17 cm, vikt 25 gram.

Bracelet in 18 K gold with multicoloured stones (garnet, amethyst, blue topaz, peridot and citrine). Small damages.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17 cm, vikt 25 gram.

Smärre bruksslitage.

W.A. Bolin
Antal besök: 2 319