FOOSBALLBORD, GAMESSON TABLE GAMES, 2000-tal.

127565. FOOSBALLBORD, GAMESSON TABLE GAMES, 2000-tal.

Längd 120 cm
Höjd 80 cm
Bredd 98 cm.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 120 cm
Höjd 80 cm
Bredd 98 cm.

Antal besök: 777