Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, yngling med pipa, porslin, Dahl Jensen, 1900-tal.
12749. FIGURIN, yngling med pipa, porslin, Dahl Jensen, 1900-tal.
Höjd 24 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 24 cm.
Obetydligt slitage.
Auktionshuset Kolonn
991