VITRINSKÅP, 1800/1900-tal.

VITRINSKÅP, 1800/1900-tal.
127451. VITRINSKÅP, 1800/1900-tal.

Längd 60 bredd 32 höjd 60 cm.

Renoverad/ombyggt hängskåp. Vitrindel troligen senare. Lagning, sprickor, färgrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 60 bredd 32 höjd 60 cm.

Antal besök: 957