Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
VAS, keramik, Lu Klopfer, för Johann Lipp, Mering, 1950-tal.
127450. VAS, keramik, Lu Klopfer, för Johann Lipp, Mering, 1950-tal.
Höjd 11 cm.
Krackelyr.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 11 cm.
Krackelyr.
Gomér & Andersson Linköping
6 933