DOCKOR, 2 st, varav en sköldspaddsmärkt och klädd i folkdräkt. 1900-tal.

12741. DOCKOR, 2 st, varav en sköldspaddsmärkt och klädd i folkdräkt. 1900-tal.

Höjd 40 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 732