BORDSARMATURER, 2 st, mässing 1900-tal.

127412. BORDSARMATURER, 2 st, mässing 1900-tal.

ABEA 720.
Höjd ca. 36 cm.

Bruksslitage. Ej tillförliglig el. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

ABEA 720.
Höjd ca. 36 cm.

Antal besök: 1 833