VÄGGUR, s.k. guldpendyl.

127408. VÄGGUR, s.k. guldpendyl.

Bronserad/förgylld.
Höjd ca. 54 cm.

Ej funktionstestad.
Slitage/skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bronserad/förgylld.
Höjd ca. 54 cm.

Ej funktionstestad.
Slitage/skador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 973