KAVAJ, Design Gunilla Pontén.

KAVAJ, Design Gunilla Pontén.
127402. KAVAJ, Design Gunilla Pontén.

Blandmaterial/Stretsch, 1970-tal
Färg mörkgrön
Rygglängd 72 cm
Storlek 40.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färg mörkgrön
Rygglängd 72 cm
Storlek 40.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 996