MARGARETA HENNIX, VÄGGLJUSSTAKE, stengods, ängel, Gustavsberg.

127393. MARGARETA HENNIX, VÄGGLJUSSTAKE, stengods, ängel, Gustavsberg.

Signerad. Höjd 24, längd 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 579