MODELLTÅG MÄRKLIN 6 äldre personvagnar.

127389. MODELLTÅG MÄRKLIN 6 äldre personvagnar.

H0 växelström. 346 /1, 2 och 3 plus 341 och 343 plus 353.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 613