BUDDHAFIGUR, järn, Kina, 1900-tal.

127377. BUDDHAFIGUR, järn, Kina, 1900-tal.

Sittande buddha. Höjd 26 cm.

Slitage, mindre rost samt tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sittande buddha. Höjd 26 cm.

Antal besök: 1 253