VALTHORN, Herbert Fritz Knopf.

1273722. VALTHORN, Herbert Fritz Knopf.

Munstycke finns.

Mynningens diameter 31 cm.

Fodral samt nothäften medföljer.

Slitage, bucklor. Ej fullständigt genomgånget eller funktionstestat. Väska med skadat handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Munstycke finns.

Mynningens diameter 31 cm.

Antal besök: 2 526