KAFFESKEDAR, 12 st, silver, finska stämplar. Vikt 153 g.

12735. KAFFESKEDAR, 12 st, silver, finska stämplar. Vikt 153 g.

Snäckmodell.

Bruksslitage, graverade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snäckmodell.

Bruksslitage, graverade.

Antal besök: 1 590