AARTHUR WAAGEN. EFTER. Staty, brons, 1800/1900-tal.

127347. AARTHUR WAAGEN. EFTER. Staty, brons, 1800/1900-tal.

Romersk soldat. Höjd 65 cm (inkl. sockel).

Svärd saknas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svärd saknas. Bruksslitage.

Antal besök: 2 489