FERNANDO RIVERO RAMÍREZ. Stilleben.

1273295. FERNANDO RIVERO RAMÍREZ. Stilleben.

Olja på duk
signerad
46x56 cm.

I gott skick. Stomme i målat och förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
signerad
46x56 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 3 143