Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
EMMA LILJEDAHL-ADLERZ. Ladskapsmotiv med lekande barn. olja på duk, signerad och daterad 1898.
127304. EMMA LILJEDAHL-ADLERZ. Ladskapsmotiv med lekande barn. olja på duk, signerad och daterad 1898.
104 x 140 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
104 x 140 cm.
Auktionshuset Kolonn
3 419