Astrid Hoflund, Akvarell, "Kväll vid Björnhovda" Signerad.
Mått 35 x 46 cm.
Folke Eriksson. Gravyr, "Skördearbete" Signerad och numrerad 151/200. Mått 20 x 26 cm.
M. Hallengren. Olja på duk. "Skärgård" Mått 47 x 65 cm.
M. Hansen. Olja på duk. "Skogsparti" Signerad och daterad -68. Mått 28 x 80.cm.
Ulla Schumacher-Percy, Litografi "Albatross". Signerad och numrerad 24/170. Mått 42,5 x 29 cm.
Någon repa.
Mått 35 x 46 cm.
Någon repa.