RICHARD RACKHAM. Skål, Eldoluft, Båstad. Signerad.

127255. RICHARD RACKHAM. Skål, Eldoluft, Båstad. Signerad.

Diameter 21.4 cm.
Höjd 9 cm
Signernerad.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 21.4 cm.
Höjd 9 cm
Signernerad.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 532