TORSTEN RENQVIST. Etsning.

1272504. TORSTEN RENQVIST. Etsning.

Abstrakt komposition. Signerad samt numrerad 11/65 ex. Daterad -60. 49x41 cm.

Något gulnat blad samt fläck i marginal.

Torsten Renqvist (1924–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Torsten Renqvist (1924–2007)

Antal besök: 286