OKÄNDA KONSTNÄRER. 4 st. 1800/1900-tal. Akvarell/olja.

127220. OKÄNDA KONSTNÄRER. 4 st. 1800/1900-tal. Akvarell/olja.

34 x 40 cm och nedåt.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 40 cm och nedåt.

Antal besök: 763