MATSALSMÖBEL,rokokostil. 5 del.1900-talets mitt.

127209. MATSALSMÖBEL,rokokostil. 5 del.1900-talets mitt.

Valnöt. Bordets diameter 110 cm+ 2 skivor à 45 cm.Stolar med fast stoppad sits.Rygghöjd 94 cm.

Slitage. Fläckar på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Fläckar på skivan.

Antal besök: 1 003