TESERVIS, 8 delar, Gabriel Burmeister, 1900-tal.

127193. TESERVIS, 8 delar, Gabriel Burmeister, 1900-tal.

6 koppar med fat.
Sockerskål.
Tekanna.

Bruksslitage, smärre produktionsfel.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 koppar med fat.
Sockerskål.
Tekanna.

Antal besök: 1 453