TAMBURMAJOR, 1900-tal.

TAMBURMAJOR, 1900-tal.
12719. TAMBURMAJOR, 1900-tal.

Total höjd ca 172 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
12719. TAMBURMAJOR, 1900-tal.

Total höjd ca 172 cm.

Slitage.

Antal besök: 715