SKULPTUR, glas, Håkan Gunnarsson, Strömbergshyttan.

127107. SKULPTUR, glas, Håkan Gunnarsson, Strömbergshyttan.

Skulptur i klarglas med invändig dekor med luftbubblor, rosa och gulgröna färgfält samt guldslingor. Etikettmärkt samt undersidigt signerad. Sockel medföljer.
Höjd 35 cm.

Sockel med lättare slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm.

Sockel med lättare slitage.

Antal besök: 1 903