MIKAEL FRYGELIUS. 2 st, färglitografier, signerade samt numrerad/P.T.

126741. MIKAEL FRYGELIUS. 2 st, färglitografier, signerade samt numrerad/P.T.

Stockholmsmotiv.
Motiv ca 41 x 55 cm, numr 3/180.
Motiv ca 52,5 x 46,5 cm, P.T.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stockholmsmotiv.
Motiv ca 52,5 x 46,5 cm, P.T.

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 1 428