PARTI DIVERSE SILVER, Kaffe- Teskedar, servettringar, saltströare. 312 g.

12672. PARTI DIVERSE SILVER, Kaffe- Teskedar, servettringar, saltströare. 312 g.

12 förgyllda mockaskedar, 5 kaffeskedar, 2 + 1 saltströare, 2 servettringar, 3 udda skedar.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 602