SEKRETÄR, 1700-tal.

SEKRETÄR, 1700-tal.
126689. SEKRETÄR, 1700-tal.

Alm, snedklaff, höjd 109 cm, bredd 104 cm, djup 57 cm.

Skador, senare sockel.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
126689. SEKRETÄR, 1700-tal.

Skador, senare sockel.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 594