PARTI NYSILVER OCH METALL, 3 delar, 1900-tal.

126682. PARTI NYSILVER OCH METALL, 3 delar, 1900-tal.

Lilja ljusstake med glasinsats, Ivar Ålenius Björk, Ystad Metall.
12 teskedar med delvis hamrat skaft med rosdekor i etui.
Vas med dekor i relief.

Smärre repor. Etui med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas med dekor i relief.

Antal besök: 1 082