NATTDUKSBORD, 1 par, DUX, SERVERINGSVAGN, rotting, 1900-tal.

12666. NATTDUKSBORD, 1 par, DUX, SERVERINGSVAGN, rotting, 1900-tal.

Vitlackade, nattduksbordens mått; längd 52, bredd 45, höjd 53 cm vardera.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 3 807