HUGO GEHLIN. 2 st. Träsnitt. Signerad Gehlin. En daterad 1917.

126654. HUGO GEHLIN. 2 st. Träsnitt. Signerad Gehlin. En daterad 1917.

ca 20 x 20 cm.

Blad gulnat. Veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 20 x 20 cm.

Blad gulnat. Veck.

Antal besök: 4 035