KAFFE OCH MATSERVIS, 64 del, Lidköping samt Rörstrand.

126653. KAFFE OCH MATSERVIS, 64 del, Lidköping samt Rörstrand.

dekor med klockor.

Sockerskål med lagning.
Nagg förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

dekor med klockor.

Sockerskål med lagning.
Nagg förekommer.

Antal besök: 996