BORDSPENDYL, nyrokoko, William Tod, Göteborg, 1800-tal.

126597. BORDSPENDYL, nyrokoko, William Tod, Göteborg, 1800-tal.

Höjd exkl sockel 33 cm. Nyckel och pendel finns.

Slitage, ställvist hårt. Kupa saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 263