DOCKOR, bl.a. Barbie, DOCKKLÄDER, framförallt 1960/70-tal samt BOK.

126593. DOCKOR, bl.a. Barbie, DOCKKLÄDER, framförallt 1960/70-tal samt BOK.

Se bilder.

Omärkta dockkläder till Barbieliknande dockor från 1960/70-talet.

"Barbie-Dockor, den nya, utförliga handboken", Janine Fennick, Bokförlaget Replik, 1999.

Varierande skick. Skador förekommer. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Se bilder.

Antal besök: 2 578