126593. DOCKOR, bl.a. Barbie, DOCKKLÄDER, framförallt 1960/70-tal samt BOK.
Se bilder.
Omärkta dockkläder till Barbieliknande dockor från 1960/70-talet.
"Barbie-Dockor, den nya, utförliga handboken", Janine Fennick, Bokförlaget Replik, 1999.
Varierande skick. Skador förekommer. Ej fullständigt genomgånget.