VÄGGKLOCKA, träfodral,sk lodregulator, nyrenässans, GB.

126583. VÄGGKLOCKA, träfodral,sk lodregulator, nyrenässans, GB.

Ek, lodregulator, höjd 128 cm. 2 lod.

Bruksslitage, fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 245