STEIFF, igelkott Mecki, stor.

STEIFF, igelkott Mecki, stor.
1265557. STEIFF, igelkott Mecki, stor.

Längd ca 23,5 cm.
Medföljer träpipa samt senare kompletterad basker.

Väst saknas, slitage, fläckar, delvis skador, senare limning av hår vid ett öra. Senare hål vid mun för pipa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 23,5 cm.

Antal besök: 5 476