Auktionsverket Engelholm
Konst
Grafik
MAX BILDE. färglitografi, " Profil " signerad , daterad, -74, numrerad 117/150.
126543. MAX BILDE. färglitografi, " Profil " signerad , daterad, -74, numrerad 117/150.
62 x 68 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
62 x 68 cm.
Auktionsverket Engelholm
2 430