BAROMETER, trä, J. Forsman, tidigt 1900-tal.

126540. BAROMETER, trä, J. Forsman, tidigt 1900-tal.

Höjd 103 cm. Innehåller kvicksilver.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 046