HÖRNVITRINSKÅP, engelsk 1700-tals modell, 1900-tal.

12653. HÖRNVITRINSKÅP, engelsk 1700-tals modell, 1900-tal.

Nycklar finns, längd 92, djup 50, höjd 180 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 157