JAKTTROFÉER, 4 st, olika horn.

12651. JAKTTROFÉER, 4 st, olika horn.

Monterade på träplattor.
Högsta höjd 103 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monterade på träplattor.
Högsta höjd 103 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 1 338