TYSKA MÄRKEN och MEDALJER 4 stycken. 1910 -1940-tal.

126439. TYSKA MÄRKEN och MEDALJER 4 stycken. 1910 -1940-tal.

2 stycken MUTTERKREUZ. 2 JÄRNKORS.

Slitage. Mutterkreuz i silver med emaljskador. Mutterkreuz i guld mycket bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 803