Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
THAGE LUNDSTRÖM-BJÖRN. "Gyllene Freden, Evert Taubs bord". Olja på duk. Signerad och daterad 1975 a tergo.
126361. THAGE LUNDSTRÖM-BJÖRN. "Gyllene Freden, Evert Taubs bord". Olja på duk. Signerad och daterad 1975 a tergo.
78 x 61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
78 x 61 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 609